Genel Bilgiler

Otel

Merkezimizin otel bölümü 56 adet standart, 4 adet suit, 4 adet aile odasından oluşmaktadır. Tüm odalarımızda klima, televizyon (merkezi uydu sistemi) saç kurutma makinesi ve 24 saat kesintisiz sıcak su hizmeti bulunmaktadır. Ayrıca otelimizde 2 adet engelli odası da mevcuttur.

Merkezimizin otel  bölümünde konaklayan misafirlerimiz, tesisimizin restaurant, cafe bar ve havuzundan yararlanabilmektedir. Otelimiz,  tüm üniversite personeline ve yakınlarına hizmet vermektedir. Oda ücretlerine kahvaltı ve yaz aylarında havuz dahildir.

Sosyal tesislerimizde kablosuz internet (wireless) hizmeti ücretsiz sunulmaktadır.

5 gün üzeri yapılacak rezervasyonlar için bir gecelik oda ücreti avans olarak talep edilmektedir.

 

Göl Restaurant

Sosyal tesislerimizin Göl Restaurant bölümü suni göletimizin kenarında bulunmaktadır. Fast food yiyecekler, pide çeşitleri, sıcak-soğuk içecekler ile ortalama 95 kişiye hizmet verebilmektedir. Talebinize göre hazırlanan menüler ile grup yemekleri bu mekanda da düzenlenebilmektedir.

 

Suni Gölet

Sosyal tesislerimizin batısındaGöl Restaurant olarak adlandırılan mekanımızın yanında  Suni göletimiz mevcuttur.

Etrafı yürüme parkuruyla çevrili göletimizde çeşitli türde tatlı su balıkları, kaplumbağa ve ördekleri izlerken bütün yorgunluğunuzu atabilirsiniz.

 

Oyun Salonları

Sosyal tesislerimizde bulunan televizyon ve oyun salonu 08:00-23:00 saatleri arasında kullanımınıza açıktır.

Tesisimizde yeni ek binamızda 2 adet, eski binamızda ise 1 adet olmak üzere 3 adet toplantı salonu bulunmaktadır. Ayrıca yeni ek otel binamızda mescidimizde yer almaktaıdr. Toplantı salonlarımız için önceden rezervasyon yapılmak kaydıyla haftanın 7 günü yararlanabilirsiniz.  Salonlarımız klima, ses sistemi, mikrofon, dvd player, perde, beyaz tahta ve ışıklandırma sistemi ile donatılmıştır.

 

Spor Aktiviteleri

Sosyal tesislerimiz tüm hijyen ve temizlik kurallarının titizlikle uygulandığı 100 kişilik yarı olimpik yüzme havuzu ve çocuk havuzu ile yaz aylarında üniversitemiz personeli ve yakınlarına hizmet vermektedir.

Sosyal tesislerimize ait dört adet tenis kortu önceden rezervasyon yaptırılmak kaydıyla haftanın 7 günü gündüz ve gece hizmet vermektedir.

 

Restaurant

Sosyal tesislerimizin Restaurant bölümünde; Restaurant içi, Kış bahçesi, Bahçe, Kır kahvesi  ve Cafe bar olmak üzere beş farklı hizmet alanı bulunmaktadır.

Müşterilerimiz için hijyenik ve modern mutfağımızda görevli usta aşçılarımızın maharetleri ile üretilen Türk mutfağından lezzetlerin sunulduğu 200 kişilik restaurantımızla hizmet verilmektedir.

Ana restaurantımızda sabahları 07.30-09.30 saatleri arasında kahvaltı, öğlen saatlerinde 12.00-13.00 saatleri arasında açık büfe-salata ve tabldot servisi yapılmaktadır. Ayrıca Salı günleri balık servisi, Cuma günleri ise Erzurum usülü çağ kebabı servisimiz bulunmaktadır.

Kış bahçesi, Restaurant ile aynı servis özelliklerine sahip olup 60 kişiye hizmet verebilmektedir. Ayrıca 60 kişiye kadar olan grup yemeği rezervasyonlarınızda da  gruba özel bir mekan olabilme özelliğine sahiptir.

Bahçe bölümünde yaz aylarında akşam yemeği servisi verilmekte olup, toplam 150 kişi kapasitelidir.

Cafe bar bölümümüzde sıcak ve soğuk içecek servisi yapılmaktadır.

Restaurantımızın her bölümünde talebinize göre hazırlanan menüler ile grup yemekleri düzenlenebilmektedir.

Kır Kahvesi olarak değerlendirilen gölet manzaralı mekanımızda Restaurant içinde gerçekleştirilen tüm uygulamalar kır kahvemiz içinde geçerlidir.

Eklenme tarihi :10.01.2023 14:41:51
Son güncelleme : 10.01.2023 14:41:51