Akdeniz Üniversitesi

solbanner

kres

sksbanduyuru

Merkez Yemekhane Kart Aktivasyon Duyurusu

25.09.2017 Pazartesi günü itibariyle Merkez Yemekhane otomasyon sistemi değiştiği için eski sistemde kayıtlı kartların yeni sistemde aktivasyonu yapılması gerekmektedir.

Burs Kısmi Zamanlı Çalışma ve Ücretsiz Yemek Başvuruları

Burs, Kısmi Zamanlı Çalışma ve Ücretsiz Yemek Başvuruları

Değerli öğrencilerimiz, 

SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI BURS DUYURULARI

SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI BURS DUYURULARINI AŞAĞIDAKİ LİNKTEN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

Link: http://www.akdeniz.edu.tr/tema/duyuruoku.php?duyuruid=854

Akdeniz Üniversitesi Spor Takımlarının Başarısı

2016-2017 Eğitim ve Öğretim yılında, Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu tarafından gerçekleştirilen spor faaliyetlerine katılan Akdeniz Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığı bünyesindeki spor takımlarımız; 

 

Merkez Yemekhane Kart Dolum Saatleri Hakkında

Merkez Yemekhane Kart Dolum Saatleri 10.30 - 13.45 olarak değiştirilmiştir.

Merkez Yemekhane Yemek Saatleri

Merkez Yemekhanemiz  11.15 - 13.45 saatleri arasında hizmet vermektedir.

BRİÇ TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA KAZANDIĞIMIZ BAŞARILAR

06-08 MART 2017 TARİHLERİ ARASINDA TÜRKİYE ÜNİVERSİTE SPORLARI FEDERASYONU TARAFINDAN DÜZENLENEN BRİÇ TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA (KADIN-ERKEK) ALINAN BAŞARILAR

01-05 MART 2017 TARİHLERİ ARASINDA DÜZENLENEN KİCK BOKS TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA KAZANILAN BAŞARILAR

01-05 MART 2017  TARİHLERİ ARASINDA DÜZENLENEN KİCK BOKS TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA  (KADIN-ERKEK) KAZANILAN BAŞARILAR

Animasyonu görebilmeniz için flash player kurulu olmalıdır.

Okulumuz

Binamız

Kreşimiz üniversite kampusu içinde, ulaşımı kolay ve güvenli bir mevkide bulunmaktadır. Okulumuz toplam  4500 m2 doğal çim bahçeye sahiptir. Geniş bahçemizde çocuklar şehir hayatında yoksun kaldıkları doğal ortamı ve özgür hareket olanağını  bulmaktadır.

Binamız, planı ve inşaat kalitesiyle deprem ve benzeri risklere karşı son derece güvenliklidir. Ayrıca hedeflediğimiz standartlardaki eğitime uygun özelliklere sahiptir.


Mantarlar - Gülsüm Öğretmen

Uğur Böcekleri - Gönül öğretmen

Kelebekler - Canan Öğretmen

Minik Kalpler - Gülcan Öğretmen

Yıldızlar - Sümeyra öğretmen

Şirinler - Dudu Öğretmen

Laleler - Ayşe Öğretmen

Tırtıllar - Serap Öğretmen

Penguenler - Ayşen Öğretmen


Tüm sınıflarımızda çocukların daha iyi desteklenmesi amacıyla grup liderinin yanında bir de yardımcı öğretmen bulunmaktadır. Bebek grubunda ise iki tane yardımcı öğretmen bulunur.

 

Mesai Saatleri ve Programlar

Kreşimizin açılma ve kapanma saatleri, anne-babaların çalışma koşulları dikkate alınarak  07.30 - 18.00 olarak belirlenmiştir.

08.30-09.00 Kahvaltı

09.00-11.30 Etkinlik Zamanı

11.30-12.30 Öğle Yemeği

12.30-14.30 Uyku Zamaı

15.00-15.30 İkindi Kahvaltısı

15.30-18.00 Etkinlik Zamanı


Yemek

Çocuklarımıza dengeli ve doğru beslenme, kendi kendine yiyebilme alışkanlığı kazandırılabilmesi hedeflerimiz arasındadır. Menülerimiz, diyetisyenimiz tarafından çocukların günlük kalori ve besin çeşitliliği ihtiyacına uygun olacak şekilde hazırlanmaktadır. Yemeklerimiz kendi mutfağımızda deneyimli aşçılarımız tarafından hijyen ve pişirme koşullarına titizlikle uyularak hazırlanmaktadır.


Hijyen

Kreşimizde fiziksel ortam ve temizlik personeli sayısı hijyen koşullarını sağlayacak şekilde düzenlenmiştir. Sürekli temiz hava teneffüs edilmesini sağlayan ozon cihazları tüm sınıflarımızda mevcuttur. Sağlığı tehdit etmeyen temizlik ürünleri kullanılmasına özen gösterilmektedir. Gün içinde iki kez kreş binamız temizlenmektedir. Kullanılan halı ve döşemeler antibakteriyel özelliktedir.


Servis

Evden-okula, okuldan-eve ulaşım istenirse servisimiz ile sağlanabilir. Servise  özel servis görevlimiz nezaret etmektedir. Servis sorumluluğumuz evden teslim alma ile başlar ve eve teslim etme ile biter. Servisimiz sabah 08.30’da kreşimizde bulunmakta, akşam 17.30 itibariyle kreşten ayrılmaktadır.