Akdeniz Üniversitesi

solbanner

kres

sksbanduyuru

Merkez Yemekhane Duyurusu

  • AKADEMİK TAKVİMDEN DOLAYI AKŞAM YEMEĞİ HİZMETİMİZ 02.06.2018 TARİHİNDEN İTİBAREN SON BULACAKTIR.
  • AKADEMİK TAKVİMDEN DOLAYI İLAHİYAT FAKÜLTESİ YEMEKHANEMİZ 02.06.2018 TARİHİNDEN SONRA YEMEK HİZMETİ VEREMEYECEKTİR. YEMEK HİZMETİMİZ MERKEZİ YEMEKHANEDE DEVAM ETMEKTEDİR.
  • YAZ DÖNEMİNE GİRİLMESİ SEBEBİYLE ÖĞLE  YEMEĞİ SAATLERİ  11:30-13:30 OLARAK DEĞİŞTİRİLMİŞTİR

Türkiye Güreş Şampiyonası

Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu Başkanlığı tarafından 08-13 Mayıs 2018 tarihleri arasında Denizli'de düzenlenen Türkiye Güreş Şampiyonasına katılan

Spor Bilimleri Fakültesi öğrencilerimizden;

Hentbol Takımlarımızın Başarıları

Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu tarafından 08-13 Mayıs 2018 tarihleri arasında Adana'da düzenlenen Koç Spor Fest  Hentbol Süper Lig müsabakalarında

Yakut Yemekhane Duyurusu

AKADEMİK TAKVİM NEDENİYLE YAKUT YEMEKHANEMİZDE VERMİŞ OLDUĞUMUZ YEMEK HİZMETİMİZ 14.05.2018 TARİHİ İTİBARİYLE YENİ ÖĞRENİM DÖNEMİNE KADAR SON BULMUŞTUR.

YEMEK HİZMETİMİZ MERKEZİ YEMEKHANEDE DEVAM ETMEKTEDİR. 

MERKEZİ YEMEKHANE MÜDÜRLÜĞÜ

Sualtı Dalış Kursu

Sinop Üniversitesi Sürekli Eğitim ve Uygulama Merkezi Müdürlüğünce, Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu'na bağlı olarak sürdürülmekte olan 2018 yılı Sualtı Dalış Kursu duyurusu ilgili linkte verilmiştir.

 http://susem.sinop.edu.tr/ internet adresinden gerekli bilgiler alınabilir.

Merkez Yemekhane Yemek Saatleri

Merkez Yemekhanemiz  11.15 - 13.45 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Animasyonu görebilmeniz için flash player kurulu olmalıdır.

Okulumuz

Binamız

Kreşimiz üniversite kampusu içinde, ulaşımı kolay ve güvenli bir mevkide bulunmaktadır. Okulumuz toplam  4500 m2 doğal çim bahçeye sahiptir. Geniş bahçemizde çocuklar şehir hayatında yoksun kaldıkları doğal ortamı ve özgür hareket olanağını  bulmaktadır.

Binamız, planı ve inşaat kalitesiyle deprem ve benzeri risklere karşı son derece güvenliklidir. Ayrıca hedeflediğimiz standartlardaki eğitime uygun özelliklere sahiptir.


Mantarlar - Gülsüm Öğretmen

Uğur Böcekleri - Gönül öğretmen

Kelebekler - Canan Öğretmen

Minik Kalpler - Gülcan Öğretmen

Yıldızlar - Sümeyra öğretmen

Şirinler - Dudu Öğretmen

Laleler - Ayşe Öğretmen

Tırtıllar - Serap Öğretmen

Penguenler - Ayşen Öğretmen


Tüm sınıflarımızda çocukların daha iyi desteklenmesi amacıyla grup liderinin yanında bir de yardımcı öğretmen bulunmaktadır. Bebek grubunda ise iki tane yardımcı öğretmen bulunur.

 

Mesai Saatleri ve Programlar

Kreşimizin açılma ve kapanma saatleri, anne-babaların çalışma koşulları dikkate alınarak  07.30 - 18.00 olarak belirlenmiştir.

08.30-09.00 Kahvaltı

09.00-11.30 Etkinlik Zamanı

11.30-12.30 Öğle Yemeği

12.30-14.30 Uyku Zamaı

15.00-15.30 İkindi Kahvaltısı

15.30-18.00 Etkinlik Zamanı


Yemek

Çocuklarımıza dengeli ve doğru beslenme, kendi kendine yiyebilme alışkanlığı kazandırılabilmesi hedeflerimiz arasındadır. Menülerimiz, diyetisyenimiz tarafından çocukların günlük kalori ve besin çeşitliliği ihtiyacına uygun olacak şekilde hazırlanmaktadır. Yemeklerimiz kendi mutfağımızda deneyimli aşçılarımız tarafından hijyen ve pişirme koşullarına titizlikle uyularak hazırlanmaktadır.


Hijyen

Kreşimizde fiziksel ortam ve temizlik personeli sayısı hijyen koşullarını sağlayacak şekilde düzenlenmiştir. Sürekli temiz hava teneffüs edilmesini sağlayan ozon cihazları tüm sınıflarımızda mevcuttur. Sağlığı tehdit etmeyen temizlik ürünleri kullanılmasına özen gösterilmektedir. Gün içinde iki kez kreş binamız temizlenmektedir. Kullanılan halı ve döşemeler antibakteriyel özelliktedir.


Servis

Evden-okula, okuldan-eve ulaşım istenirse servisimiz ile sağlanabilir. Servise  özel servis görevlimiz nezaret etmektedir. Servis sorumluluğumuz evden teslim alma ile başlar ve eve teslim etme ile biter. Servisimiz sabah 08.30’da kreşimizde bulunmakta, akşam 17.30 itibariyle kreşten ayrılmaktadır.

Sayfa Özeti: Okulumuz

Anahtar Kelimeler: