Akdeniz Üniversitesi

anasayfa

kres

duyuru kısa

Doğrudan Temin Alım İlanları

  • DOĞRUDAN TEMİN            : RİVİERA ZEYTİNYAĞI ALIMI 

AKILI KART BİRİMİ PLAKA TANIMLAMA İŞLEMLERİ

AKILI KART BİRİMİ PLAKA TANIMLAMA HGS İŞLEMLERİ 310 26 43

Burs Duyuruları

Burs duyurulari bu sayfada yayınlanmaktadir.

Merkez Yemekhane Duyurusu

16.09.2019 TARİHİNDE YAKUT ÇARŞISI YEMEKHANESİ,İLAHİYAT FAKÜLTESİ YEMEKHANESİ ve DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ YEMEKHANESİ'NDE  YEMEK HİZMETLERİ  BAŞLAYACAKTIR.

Merkez Yemekhane Yemek Saatleri

Merkez Yemekhanemiz Öğrenci Yemek saatleri 11.30 - 13.30 arasında hizmet vermektedir.

alt

Animasyonu görebilmeniz için flash player kurulu olmalıdır.

Okulumuz

Binamız

Kreşimiz üniversite kampusu içinde, ulaşımı kolay ve güvenli bir mevkide bulunmaktadır. Okulumuz toplam  4500 m2 doğal çim bahçeye sahiptir. Geniş bahçemizde çocuklar şehir hayatında yoksun kaldıkları doğal ortamı ve özgür hareket olanağını  bulmaktadır.

Binamız, planı ve inşaat kalitesiyle deprem ve benzeri risklere karşı son derece güvenliklidir. Ayrıca hedeflediğimiz standartlardaki eğitime uygun özelliklere sahiptir.


Mantarlar - Gülsüm Öğretmen

Uğur Böcekleri - Gönül öğretmen

Kelebekler - Canan Öğretmen

Minik Kalpler - Gülcan Öğretmen

Yıldızlar - Sümeyra öğretmen

Şirinler - Dudu Öğretmen

Laleler - Ayşe Öğretmen

Tırtıllar - Serap Öğretmen

Penguenler - Ayşen Öğretmen


Tüm sınıflarımızda çocukların daha iyi desteklenmesi amacıyla grup liderinin yanında bir de yardımcı öğretmen bulunmaktadır. Bebek grubunda ise iki tane yardımcı öğretmen bulunur.

 

Mesai Saatleri ve Programlar

Kreşimizin açılma ve kapanma saatleri, anne-babaların çalışma koşulları dikkate alınarak  07.30 - 18.00 olarak belirlenmiştir.

08.30-09.00 Kahvaltı

09.00-11.30 Etkinlik Zamanı

11.30-12.30 Öğle Yemeği

12.30-14.30 Uyku Zamaı

15.00-15.30 İkindi Kahvaltısı

15.30-18.00 Etkinlik Zamanı


Yemek

Çocuklarımıza dengeli ve doğru beslenme, kendi kendine yiyebilme alışkanlığı kazandırılabilmesi hedeflerimiz arasındadır. Menülerimiz, diyetisyenimiz tarafından çocukların günlük kalori ve besin çeşitliliği ihtiyacına uygun olacak şekilde hazırlanmaktadır. Yemeklerimiz kendi mutfağımızda deneyimli aşçılarımız tarafından hijyen ve pişirme koşullarına titizlikle uyularak hazırlanmaktadır.


Hijyen

Kreşimizde fiziksel ortam ve temizlik personeli sayısı hijyen koşullarını sağlayacak şekilde düzenlenmiştir. Sürekli temiz hava teneffüs edilmesini sağlayan ozon cihazları tüm sınıflarımızda mevcuttur. Sağlığı tehdit etmeyen temizlik ürünleri kullanılmasına özen gösterilmektedir. Gün içinde iki kez kreş binamız temizlenmektedir. Kullanılan halı ve döşemeler antibakteriyel özelliktedir.


Servis

Evden-okula, okuldan-eve ulaşım istenirse servisimiz ile sağlanabilir. Servise  özel servis görevlimiz nezaret etmektedir. Servis sorumluluğumuz evden teslim alma ile başlar ve eve teslim etme ile biter. Servisimiz sabah 08.30’da kreşimizde bulunmakta, akşam 17.30 itibariyle kreşten ayrılmaktadır.

Sayfa Özeti: Okulumuz

Anahtar Kelimeler: