Akdeniz Üniversitesi

solbanner

Öğrenci Yurtları Tesis Müdürlüğü

sksbanduyuru

Burs Duyurusu

1-Antalya Üniversite Destekleme Vakfı

Yazının Devamı

Doğrudan Temin Alım İlanları

DOĞRUDAN TEMİN : TAZE MEYVE VE SEBZE ALIMI

Yazının Devamı

GSS Prim Borcu Nedeniyle Sağlık Hizmeti Alamayan Kişilere ilişkin Duyuru

GSS Prim Borcu Nedeniyle Sağlık Hizmeti Alamayan Kişilere ilişkin duyuru

Yazının Devamı

Uluslararası Öğrencilerin Genel Sağlık Sigortalılığı Hakkında Önemli Duyuru

Uluslararası Öğrencilerin Genel Sağlık Sigortalılıklarına İlişkin Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı Sigorta Primleri Genel Müdürlüğü Genel Sağlık Sigortası Tescil Daire Başkanlığından alınan ilgi yazı ekte yer almkatadır.

Yazının Devamı

Animasyonu görebilmeniz için flash player kurulu olmalıdır.

Öğrenci Yurtları Tesis Müdürlüğü

Öğrenci Yurtları İşletme Müdürlüğümüz Üniversite Yönetim Kurulunun 08.02.2007 tarih ve 40 sayılı kararı gereğince Sağlık, Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığı Tesisler İşletme Müdürlüğüne bağlı olarak 23.02.2007 tarihinde kurulmuş ve işlemlerini kampüs alanında SKSDB hizmet binasında  sürdürmektedir.

İşletmemiz, ilçelerde bulunan Öğrenci Yurtlarımızın işletilmesi ile ilgili işlemleri yapmakta,  gelir ve giderlerinin takip ve muhasebesini tutmaktadır.

Amacımız; hizmet süremizce Atatürk ilkelerine bağlı, düzenli ve disiplinli çalışmayı ilke edinerek, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının, Üniversitemiz ve halkımızın da desteği ile Fakülte ve Yüksekokulumuzun bulunduğu her ilçede ve merkez  kampus içinde öğrencilerimizin sağlıklı, hijyenik bir ortamda barınmalarını sağlamak üzere daha modern yurtlar açarak toplumsal ve kültürel gelişmelerine yardım amacıyla huzurlu bir ortamda eğitimlerini tamamlamalarını sağlamaktır.

Sayfa Özeti: Öğrenci Yurtları Tesis Müdürlüğü

Anahtar Kelimeler: